Diavel 1260

Aš - dėmesio centre
Susisiekti su pardavėju

Būk dėmesio centre

Galingas, raumeningas, bet tuo pačiu vikrus ir manevringas posūkiuose, suteikiantis maksimalų vairavimo malonumą.

Diavel 1260 į vieną visumą sujungia maksimaliai nuogo ir raumeningo kruizerio išvaizdas. Šio modelio dizainas iš naujo interpretuoja Diavel stilių su šiuolaikiška išvaizda, bei puikiai integruoja 162 AG Testastretta DVT 1262 širdį, kuri plaka Diavel modelio viduje.

Diavel 1260 pasižymi asimetrišku ir rafinuotu grafiniu dizainu, kur pagrindinės spalvos yra blizgančios pilkos ir matinės juodos, prie kurių kartu yra priderintos sportiškos geltonos spalvos akcentai, įskaitant rėmą, apatinę galinio sparno dalį, sėdynės ženkliuką su dar keliomis smulkiomis detalėmis motocikle.

Spalva

Dark Stelth su juodu rėmu ir juodais ratais

Konfigūruoti
DIZAINAS
BLACK AND STEEL
VARIKLIS
ERGONOMICS
DETALĖS

Šiuolaikiškas charakteris

Šiuolaikiškas charakteris

Raumeningos linijos ir agresyvus priekis išryškina stiprų ir nenustygstantį vietoje asmenybės bruožą. Diavel modelio S versija, kartu su ryškiai išsiskiriančiais Öhlins važiuoklės komponentais, yra ryžtinga ir rafinuota šio modelio išraiška.

Black and Steel

Black and Steel

Diavel 1260 S “Black and Steel” yra įkvėptas Diavel “Materico” koncepto, kuris buvo pristatytas viešai 2019 metais dviračių transporto priemonių demonstracijoje “Beautiful Boldness / Visionary Design” renginyje per “Milan Design Week” parodą.

Variklis yra visagalis

Variklis yra visagalis

Diavel modelis yra sukurtas aplinkui Testastretta DVT 1262 variklį. Šis 162 AG galių monstras suteikia nepakartojamą akseleraciją, kol plokščias ir pastovus sukimo momentas, be jokių didelių pastangų, leidžia susitvarkyti su visa ta galia, net ir nuo žemų variklio sūkių. Elektroniškai reguliuojamas galios perteikimas (RbW), kartu su trimis važiavimo ir trimis galios rėžimais, leidžia sureguliuoti variklio reagavimus kaip tik širdis geidžia. Neapsakomas grožis, tiek iš mechaninės tiek iš dizaino pusės, ir tikras malonumas kelyje.

Riding pleasure at its best

Riding pleasure at its best

Sportiness and comfort meet in the new Diavel. The trellis frame ensure lightness and torsional rigidity, while the adjustable fork provides comfort and stability. The care devoted to ergonomics is complemented by the perfect combination of a higher handlebar, a lower seat and central footpegs, with a comfortable and versatile riding position. The S version is fitted with Öhlins suspensions, for a guaranteed fun and an exciting riding experience.

Įžūli elegancija

Įžūli elegancija

Naujasis Diavel yra odė elegancijai ir įmantrioms detalėms: anglies pluošto komponentai ir dailiai susiūta aukščiausios kokybės sėdynė papildo išskirtinį Diavel stilių. Agresyvus charakteris, Marchesini kaltiniai ratlankiai nepalieka jokių kompromisų. Dienos LED šviesos (DRL) priekiniai žibintai, kuriuos galima turėti S versijoje, yra neabejotinas naujojo Diavel bruožas.

Techniniai parametrai
DARBINIS TŪRIS
1,262 cc
VARIKLIO GALIA
162 AG (119 kW) ties 9,500 aps./min.
SUKIMO MOMENTAS
13.2 kgm (129 Nm,) ties 7,500 aps./min.
SAUSAS SVORIS
223 kg
SĖDYNĖS AUKŠTIS
780 mm
SAUGOS ĮRANGA
Važiavimo režimai, galios režimai, posūkių ABS, „Ducati Traction Control“, „Ducati Wheelie Control“, LED apšvietimo sistema
VOŽTUVŲ REGULIAVIMAS (DESMOSERVICE)
15 000 km / 12 mėnesių

Atsisiųskite Diavel 1260 brošiūrą

Viskas, ką reikia žinoti apie Diavel 1260.

Nepamirštamas Diavel

Diavel 1260

Susisiekite su pardavėju

Norėdami gauti daugiau informacijos apie naująjį Diavel 1260, susisiekite su artimiausiu pardavėju.
Susisiekite su pardavėju