Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/ligierau/domains/ducati.lt/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2758

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/ligierau/domains/ducati.lt/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2762

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/ligierau/domains/ducati.lt/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3706
Istorija – Ducati Lietuva
  • Pirmadienis - Penktadienis 8.00 - 18.00
  • Kalniečių g. 104, LT-50184 Kaunas
  • +370 698 25070

Istorija

Apie Ducati Motor Holding S.p.A.

Ducati Motor Holding S.p.A. yra privati Italijos  kompanija, gaminanti motociklus. Ji įsikūrusi Bolonijos  mieste.

1926 m. trys Ducati broliai – Adriano, Marcello ir Bruno – įkūrė radijo detalių gamybos kompaniją Societa Scientifica Radio Brevetti Ducati. Per II pasaulinį karą įmonės gamyklos dažnai buvo bombarduojamos, tačiau Ducati tęsė veiklą.

1944 m. kita maža kompanija SIATA pradėjo gaminti mažus variklius, pavadintus Cucciolo, montuojamus ant dviračių. Ducati broliai susidomėjo šia kompanija ir nusipirkę teises į šį variklį 1950 m. pagamino pirmąjį motociklą su varikliu Ducati “Cucciolo”.

Nuo to laiko Ducati pradėjo visą savo dėmesį kreipti motociklų gamybai.

Septintame dešimtmetyje Ducati kompanija pagamino tuo metu greičiausią motociklą Mach1.[1]

Per visą savo istoriją kompanija priklausė daugeliui savininkų, o nuo 2008 m. priklauso Italijos privatininkams Performance Motorcycles SpA.

Nuo 1990 m. Ducati aktyviai dalyvauja motociklų lenktynių čempionatuose. Nuo tų metų iki 2009 m. Ducati yra laimėję 13 asmeninių ir 16 komandinių Superbike čempionatų bei vieną kartą (2007 m.) yra nugalėję Moto GP serijoje.

DUCATI MONSTER S2R

Pavadinimo istorija yra įdomi. Atsirado jis kartu su motociklu 1992m. Kuriant eksperimentinį modelį, pavadinimą sugalvojo projekto vadovas – Migelis Galucci. Jo konstruktorių komanda sukūrė prototipą viso labo per kelias dienas: į 851 modelio rėmą įstatė „900“ variklį. Kompanijos vadovas konceptą palaimino ir pasiūlė pačiam konstruktoriui sugalvoti pavadinimą. Kaip gi be pavadinimo!

Paskendęs dideliuose apmastymuose („Aš jums ne rašytojas ir ne poetas“), M. Galucci grįžo namo, kur jo laukė šeima. Ten jį „užsipuolė“ vaikai: „Tėti, tėti ar nupirkai mums šiandien monstrą?!“ Konstruktorius ir pamiršęs buvo, kad du jo mažyliai vaikai rinko mažų guminių monstriukų kolekciją. Prekiavo jais ant kiekvieno kampo, kaip galėjau pamiršti…“Visi jūs būsite pas mane su monstrais!“ – tyliai sumurmėjo Migelis, bet greičiausiai kreipdamasis ne į savo vaikus, o į savo bosus… „O tu šaunuolis, prasmingai sugalvojai“,- taip rytojaus dieną sureagavo visas pulkas viršininkų.

DUCATI racing istorija

http://motogp2011.ducati.com/jsp/en/history/index.jsp